top of page

thalassoterapia

Greckie słowo, a tak naprawdę każdy ma za sobą porządną thalassoterapię... o ile pływał w morzu!

Ponieważ thalassoterapia to dobroczynne oddziaływanie surowców morskiego pochodzenia na organizm człowieka.

Tak jak Afrodyta wyłoniła się z morskiej piany, cała piękna i zniewalająca, tak też my powstaliśmy w pokrewnym morskiemu środowisku (wody płodowe). I do dziś w naszym organizmie"płynie woda morska" (płyny ustrojowe, jak surowica krwi, łzy, pot itd.).

Filozofia marki BIOMARIS: zdrowie i piękno z morza, opiera się na wielowiekowej tradycji morskich terapii oraz odkryciach naukowych jednego z francuskich naturalistów, odkrywcy i amatora lotnictwa Rene Quintona.

Dlatego w każdym kosmetyku BIOMARIS, który zawiera fazę wodną, jest też woda morska (INCI: Maris aqua). Głębinowa - ponieważ w głębinie, abysalu, zasolenie jest mniejsze, a większe ciśnienie i brak promieni UV pozwalają na unikatową kompozycję wody.

Nieskazitelna czystość głębinowej wody morskiej została potwierdzona zaawansowanym badaniem i raportem Fresenius. Nasz najcenniejszy surowiec pozyskujemy o wiele bliżej Grenlandii niż cywilizacji oraz poddajemy niechemicznemu procesowi zimnej mikrofiltracji.

Jeśli nie mieszkasz nad morzem, codzienną kąpiel w morskiej toni zastąp pielęgnacją skóry kosmetykami zawierającymi najczystsze źródło zdrowia. Witaj w BIOMARIS.

CO MÓWIĄ KLIENTKI

“Pracuję na kosmetykach BIOMARIS i nie obawiam się alergii u klientki”. A jakie mam wspaniałe efekty!

Iwona

bottom of page